Buradasınız: Anasayfa » ŞANS OYUNLARI » 28 şubat 2013 Süper Loto Sonuçları, burada Tıkla Öğren, Şanslı Numaralar, ve çekiliş sonuçları, Süper loto sonucu 28.02.2013 açıklandı

28 şubat 2013 Süper Loto Sonuçları, burada Tıkla Öğren, Şanslı Numaralar, ve çekiliş sonuçları, Süper loto sonucu 28.02.2013 açıklandı


28 şubat 2013 Süper Loto Sonuçları, burada Tıkla Öğren, Şanslı Numaralar, ve çekiliş sonuçları, Süper loto sonucu

Süper Loto Sonuçları burada 21 şubat 2013 tarihli Sonuçlar Tıkla Öğren Şanslı Numaralar ve çekiliş sonuçları
28 Şubat Süper Loto sonuçları milli piyango açıklandı tıkla öğren.Milli Piyango Süper Loto sonuçları MPİ ile eş zamanlı olarak Onlinehocam.com adresinden öğrenebilirsiniz. İşte Milli Piyango 21 Şubat 2013 Süper Loto sonuçları.
Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu Süper Loto 21 Şubat 2013 çekiliş sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyor. 2013 yılı Şubat Ayının ilk hafta Süper Loto sonuçları sporseven.com adresinden öğrenebilirsiniz. İşte Süper Loto 28 Şubat çekiliş sonuçları öğrenme linki

SÜPER LOTO’DA ÇIKMA İHTİMALİ 26 MİLYON’DA BİR İHTİMAL

Sayısal Loto’da 16 milyonda 1, Şans Topunda 6 milyonda 1 olan kazanma şansı, Süper Loto’da 26 milyonda 1 oranına sahip.

“26 milyon da sadece bir ihtimal”

MPİ ŞANS OYUNU SÜPER LOTO NEDİR NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

•(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
•(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
•(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

 


Bir Cevap Yazın

© 2012 OnlineHocam

Yukarı kaydır